Naujienos
Eva Reich ir ŠBE teorija
Technikos
Drugelio prisilietimas
Seminarai / Dėstytojai
Tvarkaraštis / Leidiniai
Kontaktai / Draugai
Technikos
Sąvoka "Švelnioji Bio-Energetika" (angl. Gentle Bio-Energetics) net ir anglų kalba nėra taisyklinga pagal kalbos taisykles, tačiau Eva Reich tokiu būdu norėjo pabrėžti metodikos atskirumą nuo bendrai suprantamo "bioenergetikos" termino. Evos Bio-Energetika reiškia gyvybinę energiją. Tad su visa pagarba metodo kūrėjai mes ir lietuviškai šią sąvoką rašome ne pagal lietuvių kalbos gramatikos taisykles, o taip, kaip norėjo ji.

Pagrindinės Švelniosios Bio-Energetikos technikos

Gyvenimo traumų linija. Padeda rasti šarvų susidarymo bei gyvenimo scenarijaus/modelio ištakas.

Drugelio prisilietimo masažas. Skirtas ryšio su kūdikiais užmezgimui, ankstyvųjų traumų gydymui, energetinės tėkmės atpalaidavimui. Drugelio prisilietimo masažas yra savipagalbos technika, kurią galima naudoti šeimos, artimųjų, draugų tarpe.

Pavyzdys.
Kartu su drauge dalyvavau Evos mokymų seminare. Eva pastebėjo jos neišreikštą smakro liniją ir išsakė prielaidą, kad tai įvyko dėl priešlaikinio gimimo. Ji patarė man reguliariai atlikti draugei Drugelio prisilietimo masažą. Maždaug 4-6 mėnesius kas savaitę aš atlikdavau masažą ir, ištirpus raumenų šarvams ir pradėjus tekėti gyvybinei energijai, smakro linija galiausiai išryškėjo. Po terapijos atsirado aiški žandikaulių linija, kuri ir dabar išliko nepakitusi.


Švelniosios Bio-Energetikos balansas.
Padeda atstatyti ryšį su kūnu ir gydyti nesąmoningas būsenas.

Pavyzdys. Atliekant ŠBE balansą, klientas prisiminė auromobilio avariją, kuri įvyko prieš kelis metus, ir suprato, kad nuo to laiko jis gyveno nuolat bijodamas traumų. Išgydžius šiuos prisiminimus, žmogus vėl galėjo laisvai rinktis, tad metė nekenčiamą darbą, kuriame tebedirbo bijodamas gyvenimo pasikeitimų, ir užsiėmė savo mėgstama veikla – namų statyba.

Metamorfozė. Gydo nėštumo (vaisiaus vystymosi gimdoje) laikotarpio prisiminimus. Ji gali būti kartojama norint pasiekti vis gilesnius atminties sluoksnius

Gimimo psichodrama. Skirta gimimo prisiminimų gydymui.

Segmentinis nušarvavimas. Padeda atstatyti energijos tėkmę kūne.

Emocinė iškrova. Efektyvūs ir saugūs būdai, padedantys išsikrauti emociškai/energetiškai.

       Drugelio prisilietimo peristaltinis masažas. Gydo lygiųjų raumenų (ypač virškinamojo trakto) šarvus.

Pastaba. Eva Reich papildomai naudojo dar tris metodikas: orgono užklotą išeikvotos gyvybinės energijos įkrovimui, Bacho žiedų terapiją bei gydomąją maldą, kuria pagerbdavo dvasinį gydymo proceso aspektą, peržengiantį psichoterapijos srities ribas. Ji taip pat naudojo ir kognityvines (pažintines) terapijas – Geštaltpsichologiją, Psichodramą ir Transakcinę analizę.
            
Sertifikuotas Drugelio prisilietimo masažo mokytojas/instruktorius
Jei jūs norite taikyti Drugelio prisilietimo masažą bei kitus ŠBE įrankius profesionaliai ir norite sužinoti 
reikalavimus, įgalinančius mokyti Drugelio prisilietimo masažo bei kitų Švelniosios Bio-energetikos mokymų dalių, parašykite mums užklausimą į info@svelnioji-bioenergetika.lt ir mes atsiųsime jums visą informaciją apie sertifikavimą.
Naujienos
Eva Reich ir ŠBE teorija
Technikos
Drugelio prisilietimas
Seminarai / Dėstytojai
Tvarkaraštis / Leidiniai
Kontaktai / Draugai